سکوی MOF – ام او اف (ترانس اندازه گیری مرکب) نیرو ترانس مخصوص نصب روی تک تیر 

سکوی MOF – ام او اف (ترانس اندازه گیری مرکب) نیرو ترانس مخصوص نصب روی تک تیر

ترانس اندازه گیری مرکب (ام او اف – MOF) نیرو ترانس، در پست های هوایی روی دو تیر و یا روی یک تیر نصب می شوند. برای نصب ام او اف بر روی دو تیر، عموم مشترکین و پیمانکاران از سکوهای رایج که برای نصب ترانس های توزیع طراحی شده است، استفاده می کنند. اما برای نصب ام او اف بر روی یک تیر، نمونه موجود مورد استفاده در ترانس های توزیع کوچک، با مشکلاتی از قبیل عدم جانمایی صحیح ام او اف همراه است که معمولا نیاز به تغییرات اساسی و ایجاد سوراخکاری و یا جوشکاری توسط نصاب دارد. به منظور سهولت دسترسی مشترکین ولتاژ اولیه در نصب ترانس اندازه گیری مرکب نیرو ترانس بر روی یک تیر، کاردان ترانس با همکاری واحد تحقیق و توسعه شرکت نیروترانس، سکوی MOF – ام او اف (ترانس اندازه گیری مرکب) مخصوص نصب روی تک تیر طراحی و تولید نموده است.

سکوی MOF – ام او اف (ترانس اندازه گیری مرکب) مخصوص نصب روی تک تیر به صورت پیچ و مهره ای طراحی شده و حمل و نصب آن بسیار ساده می باشد. سکوی MOF – ام او اف تک تیری نیرو ترانس قابل استفاده برای نصب ام او اف های 24 کیلوولت و 36 کیلوولت نیرو ترانس می باشد.

به منظور سفارش و خرید سکوی MOF – ام او اف (ترانس اندازه گیری مرکب) مخصوص نصب روی تک تیر با کاردان ترانس نماینده نیرو ترانس تماس حاصل فرمایید.

مشخصات عمومی سکوی MOF – ام او اف مخصوص نصب ترانس اندازه گیری مرکب نیرو ترانس به شرح زیر می باشد:

  • قطعات از جنس گالوانیزه گرم با پوشش حداقل 80 میکرون
  • دارای 13 عدد نبشی 50*50 و یا 60*60 با ضخامت 5 و 6 میلی متر
  • دارای 122 عدد پیچ، مهره و واشر M16
  • پیچ و مهره از جنس آهن با پوشش گالوانیزه
  • طول ناودانی ها 35 سانتی متر تا حداکثر 130 سانتی متر
  • وزن: 50 کیلوگرم

پیام خود را بگذارید